Kancelaria została założona i jest zarządzana przez Radcę Prawnego Piotra Łotowskiego.

Mecenas jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ukończył także studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na

kierunku menadżerskim.

Posiada wieloletnie doświadczenie jako prawnik korporacyjny, które zdobywał zarówno w międzynarodowych koncernach jak i świadcząc doradztwo prawne i biznesowe dla lokalnych przedsiębiorców. Pracę zawodową rozpoczął jako prawnik korporacyjny w oddziale japońskiego koncernu Matsushita Electric Industrial Ltd.Co, aby ją kontynuować w Panasonic Corporation jako Legal & Corporate Affairs Manager Poland&Baltics. Następnie objął funkcję Head of Legal w polskim oddziale grupy SUEZ zajmującej się gospodarką odpadami. 

Mecenas Piotr Łotowski prowadzi własną praktykę od roku 2010. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym oraz administracyjnym. Prowadzi praktykę także w zakresie prawa pracy, ochrony danych osobowych, prawa ochrony środowiska. Posiada doświadczenie związane z procesami inwestycyjnymi w budownictwie i obrocie nieruchomościami. Dla Klientów kancelarii prowadzi spory sądowe zarówno cywilne jak i administracyjne. Biegle posługuje się językiem angielskim.